Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a 'Windows 10'...

Mi a különbség a 'Windows 10' és a 'Windows 10 N' között, valamint a 'Windows 10 Pro' és 'Pro N' között?

Figyelt kérdés
Tehát arra vagyok kíváncsi mit takar az az N betű a különböző disztribúciókban és mennyivel másabb egy N-es verzó, mint egy sima.

2016. aug. 12. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Beírtam a gugliba, és az első találat kidobta (hivatalos forrás, MS). De hogy lásd milyen rendes vagyok, bemásolom ide a szöveget:

Windows 7 N editions, available for customers who live in countries that are part of the European Economic Area, Croatia, and Switzerland, have been designed to give you most of the features of Windows 7—with the addition of choice.


Windows 7 N editions come in five editions: Starter, Home Premium, Professional, Enterprise, and Ultimate.


The N editions of Windows 7 allow you to choose your own media player and software required to manage and play CDs, DVDs, and other digital media files.


The N editions of Windows 7 have all the features that normally come with each individual Windows 7 edition, except for Windows Media Player 12 and related programs, such as Windows Media Center or Windows DVD Maker. You'll need to install a media player or other software to play or create audio CDs, digital media files, and video DVDs; organize content in a media library; create playlists; convert audio CDs to digital media files; view artist and title information of digital media files; view album art of music files; transfer music to personal music players; or record and play back TV broadcasts.

2016. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:
2016. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
hát nehez kerdes!Egyszerű a válasz!Nem tom google a barátod!
2016. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló látom elég lusta vagy...de az a szerencséd, hogy ennyit legalább tudok angolul, na de mind1.

2016. aug. 14. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Még az én k**va anyámat, hogy segítettem neked. :)
2016. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Erről szó sincs...
2016. aug. 21. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az N változat azért készült, mert az Európai Unió kötelezte a Microsoftot, hogy a Médialejátszót ne kötelezően feltelepítendő program legyen, hanem a felhasználó dönthesse el, hogy milyet szeretné felrakni.


A Pro változat meg a vállalatoknak készült - neked, egyszeri otthoni felhasználónak nem kell (nem lépsz be Windows szerver által létrehozott domainbe, távoli asztalt meg tudod oldani más 3. féltől származó programmal - mint pl. a Teamviewer).


[link]

2016. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ment a zöld kéz is.

2016. aug. 23. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az N verzió Windows 10 - ekben kevesebb alapból a program. Én is Professional N - t használok.
2018. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Windows 10 Pro még jó, de Enterprise nem kell.
2018. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!