Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win7 mivel jobb mint a Vista?

A win7 mivel jobb mint a Vista?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Google????????????????????



[link]

2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oldal látogatóinak véleménye, beleértve a tiedet?????????????????????????????????
2010. ápr. 19. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:

mivel jobb semmivel nekem tök ugyan az a 2ő csak azt mondják kevesebbet eszik RAM-ot

de inkább XP az a tuti

akárki akármit mond

2010. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor nekem Vistám volt, midíg az jutott az eszembe, hogy annyi minden felesleges dolog van benne, mint a tulipántos szerszámládában. A WIN 7-ről meg: praktikus, mint a win 95 volt volt.
2010. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenben:) a Win7 jóformán csak egy nagy Service Pack a Vistához, ami elég sok hibát kijavít, és nem csinál újakat. Vedd meg, töltsd le, kérd el havertól, vagy tudomisén honnan akarod beszerezni:)
2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a win7 stabilabb min a xp a win7 be kilehet kapcsolni a internet Explorert
2010. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A win7 gyorsabb mint a vista. Sőt, ha nem a játékokat nézed, még az xpnél is gyorsabb.

Ezen kivül jobban kihasználja a ramod, jobban kezeli a processzort, és a videókártyát is (az utóbbit csak saját célra, más programok pl.játékok számára nem hagy belőle annyit, mint az xp).

2010. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kerek egy hete használom, az új gépemet ezzel szállították és eddig nem fagyott le egyszer sem. Az xp sajnos újkorában is többször lefagyott már az első időben is.
2010. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!