Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy hexagrammát ábrázóló...

Van egy hexagrammát ábrázóló medálom van rajta egy írás amit nem tudok megtalálni hogy milyen nyelvhez tartozik. Esetleg van valami program ami fényképről átfordítja az írást?

Figyelt kérdés
úgy néz ki mint egy érme aféle mandala, igazából találtam és elég réginek látszik. Tudom hogy a hexagramma vagy Dávid csillagnak egymilló jelentést tulajdonítanak mint zsidó jelkép, messiás jelkép, nő és férfi, hindu jelkép, isten ellen való lázadás, sátánizmus, okkult jelkép. És most nem a jelentésére vagyok kiváncsi hanem arra, hogy mit jelent a rajta lévő írás, nem tudom eldönteni, hogy milyen nyelv pedig rengeteget kutattam utána

#program #szó #hexagramma #ismeretlen írás
2016. aug. 14. 13:40
 1/2 CspCsj ***** válasza:
Talán ha lefényképeznéd (akár telefonnal) és feltöltenéd valahová, pl. [link] majd a kapott linket bemásolnád ide, akkor nagyobb lenne az esélye, hogy valaki tud is segíteni.
2016. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Dávid csillag, akkor simán lehet, hogy héber írás.


[link]

2016. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!