Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt lassan az utorrentem?

Miért tölt lassan az utorrentem?

Figyelt kérdés
Pedig 150,0 Mbps netem van es max egy megaval tolt
2016. aug. 15. 09:23
 1/8 anonim válasza:
Ha kevés a seeder, akkor lényegtelen az interneted sebessége. Vagy lehet valami át van állítva a kliensben.
2016. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A letöltési sebességed a feltöltő gyorsaságán múlik és nem attól hogy milyen netre fizettél elő. Az csak a maximumát határozza meg.
2016. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es a kliensnel mit kell bealitani?
2016. aug. 15. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően semmi nincs letiltva benne, úgyhogy ha nem állítottál semmit át (például sebesség lekorlátozása) akkor nem tudsz mit állítani és nincs is teendőd.

Nincs olyan lehetőség egyik programban sem, ami a semmiből neked gyorsabb letöltést fog biztosítani. Az a feltöltőn fog múlni, és ha nálad a feltöltő csak 1 megával tud tölteni, akkor te is annyival töltesz tőle.

2016. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok
2016. aug. 15. 10:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy lekorlatoztam mert regebben toltott 5-6 megaval
2016. aug. 15. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted: annyival tölt amennyivel a feltöltők képesek, és maximum annyival amennyire az internetcsomag elő van fizetve.

Ha régen 5-6-tal töltött az azért volt mert az ottani feltöltők gyorsabbak voltak.


Továbbá nincs 150 megás net sehol. Az a hálózati eszközöd belső hálózaton lévő elvi maximális sebessége, nem az internetelőfizetésé. Biztos hogy nem fogsz 150 Mbps-mal tölteni sose.

2016. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok kosz
2016. aug. 15. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!