Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung Galaxy S4 telefon...

Samsung Galaxy S4 telefon kijelzőjét milyen programmal lehetne megjeleníteni laptopon?

Figyelt kérdés
Tegnap sajnos sikerült ledobnom a telefont és félig összefolyt a kijelzője, csak a legfelső részt érzékeli, de amúgy semmit nem látok rajt. Olyan progi kellene, amit csak számítógépre kell telepíteni és ha a teló és a gép össze van kötve akkor megjelenik a teló kijelzője a monitoron és dolgozni is tudok így benne.

2016. aug. 16. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt buktad, ilyen program biztonsági okokból nincs.
2016. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:(((

Csak olyan lenne, aminél a telón is kellene a kapcsolódást engedélyezni? Mert értem én a biztonsági okot amit mondasz, de ha nem jelszavas a képernyő feloldás akkor tök mindegy, hogy kell e nyomni valamit a telón vagy sem.

A teló amúgy be van kapcsolva, szorgalmasan töltöm, nehogy lemerüljön, mert akkor a PIN kódot biztos nem bírnám beütni :( A képernyőzárat fel tudom oldani, a képeimet is le tudtam amúgy tölteni (tehát működőképes a teló, csak a kijelző használhatatlan).

2016. aug. 16. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem is tudok belépni, és kezelni a telefont laptopon keresztül, az is jó lenne, ha az SMS-eket, telefonszámokat le tudnám menteni a gépre :)
2016. aug. 18. 10:01
 4/4 anonim válasza:

Ezt töltsd le PC-re és le tudod menteni sms-eidet és telefonszámaidat, és ha még vannak akkor képeidet is!


[link]

2016. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!