Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Filezilla és TotalCommander...

Filezilla és TotalCommander problémám van, segítség?

Figyelt kérdés
Összeeszkábáltam egy modolt gépet, ugyanis kellene egy torrentes-seedelős gép. Most, hogy beletuszkoltam a VHS gépházba, letöltöttem a programokat. FileZilla server a "szervergépre", meg utorrent persze. Először egy Filezille client ment a fő gépre, de aztán feltettem egy Totalcommandert is (miért ne?). Addig ok, hogy a TotalCommanderben felmegyek az ftp kapcsolatra, új kapcsolat, stb... Most az írja ki, hogy "Kapcsolathívási hiba" De ennek a hibának voltak előzményei is: megcsináltam mindent a filezilla serverben, rögtön 2 hibával találkoztam: Ftp over tls is not enabled, meg arról is pampogott, hogy nat router mögött vagyok (thome-tól van egy egyedi netkábellel ellátott ciscónk). Bekapcsoltam az ftp over tls-t, meg valamit kattintgattam (de hogy mit... este volt nagyon), és a filezilla több errort nem írt ki, elvileg ment a szerver. Aztán jött a totcom hisztije, ezután nem sokkal elmentem aludni. Valakinek van ötlete? Még egy: amikor a FileZilla servert indítom, melyik ip-t írjam be? Mert ha az ipconfigban olvasható ipv4 címet írom be, akkor errorozik, de 127.0.0.1-re jó. Tehát ha totalcommanderen akarok csatlakozni a szerverhez, az 127.0.0.1-et kell beírnom ip-nek? Mert akkor is jön a kapcsolathívási hiba :s

2016. aug. 16. 11:23
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom megoldódott-e már, de nekem is ez volt a problem. a szerver Win tűzfalán engedd át az 5000-5150 portokat.
2016. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!