Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékra a win7 vagy az xp jobb?

Játékra a win7 vagy az xp jobb?

Figyelt kérdés
Van egy Sapphire HD 4850 videokártyám, DX10.1-el. Hallottam, hogy az XP a DX9-nél újabbat már nem támogatja, a Win7-ről meg azt, hogy csomó játék el sem indul rajta, nekem viszont mindenképpen kéne a DX10. Most akkor melyik lenne a jobb választás szerintetek, és miért?
2010. ápr. 19. 18:07
 1/8 anonim válasza:
miért ne indulnának?
2010. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ien videókártyád van akkor simán Windows 7, de am minden játék fut rajta, max kompatibilitást kell állítani vagy xp mód
2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7-en szinte minden megy, a hallomások mindig olyanoktól jönnek akik USER ERROR miatt nem tudtak valamit elindítani. XP felejtős, 10 éves lesz jövőre, ne viccelj.
2010. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
windows 7, kompatibilitas es kesz, mastol nem fugg
2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor kijött a win7 akkor voltak hibák a játékokkal,de azóta rengeteg javítás kijött hozzá + frissítések,szóval kizárt hogy most már valami baja legyen,hacsak nem te rontasz el valamit.
2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát haverom is így van ezzel. Egy csomó játékot átrakott won 7 re és aztán amikór belépett vólna kidobta v nem is indúlt. (eredetiek vóltak) ugyhogy szerintem maradjon a jó öreg XP
2010. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is win7 billentyűzet hozóis csak xp installál volt át kapcsoltam XP módba és megy
2010. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha win 7 eredeti, akkor azt ajánlom. De ha nem,akkor xp, mer a win 7-et már vizsgálják, hogy eredeti e, és ha nem, akkor rakhatod újra, és mindig le fog bukni.
2010. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!