Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Korona Musycallyn? (Többi lent)

Korona Musycallyn? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ugye musicallyn vannak olyan emberek akiknek sok követőjük van és van a profilképük mellett egy kis korona. Az lenne a kérdésem hogy ez a korona mennyi követőtől jár? Vagy valami teljesen mástól függ?

2016. aug. 16. 23:22
 1/8 anonim válasza:

Teljesen mástól,ezeket meglehet venni

És azt jelzi hogy nem ingyen elvihető az illető vagy pénzért sem adja magát!!!😬

2016. aug. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó, értem. :/ Pedig azt hittem hogy kilehet érdemelni de nem fogok ilyenre pénzt kiadni. :D Köszi a választ, ment a zöld pacsi. 😊
2016. aug. 17. 08:16
 3/8 Esztikee111 válasza:
Nem kell érte fizetni ma megkérdeztem egy magyar koronás musert és azt mondta hogy a követők mennyiségétől függ...
2016. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem csak attól függ hány követőd van, van olyan akinek több mint 90k követője van és nincs koronája.
2016. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jól mondja az első!!!!
2016. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Adom #1
2016. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jól mondja az első válaszoló....én is megvettem anno
2016. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem lehet megvenni és számokhoz sincs kötve! A musical.ly ad koronát ha úgy gondolja hogy megérdemled. Jó musical.ly-ket kell csinálni és kész! Talan eszrevesz a musical.ly és akkor ad. Egyébként egy csomó olyan muser van akinek 25k-nál több fanja van és nincs koronája. Amúgy egyáltalán nem lehet venni.
2017. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!