Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen cleaner program van...

Milyen cleaner program van windows 10-re? Mint pl: a Tune Up!

Figyelt kérdés
Tehát Tune Up!-ból nincs többé uj verzió, ezért gondolkodom egy alternativ megoldásról. Olyan program kéne ami hasonlóan jó, alkalmazáskezelő, tisztitó, registry cleaner stb...

2016. aug. 17. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pl. CCleaner, de jól meg lehet lenni az ilyen tisztítók nélkül is, gyakran inkább ártanak
2016. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Advanced System care, ez nekem nagyon bejött. Nem csak tisztitás szempontjából. Driver Booster és Uninstallerje is használható.
2016. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a tune Up!-al sose volt baj mikor XP-m volt, tökéletesen végezte a dolgát. Azért kell nekem legjobban, hogy eltávolítsa a felesleges fájlokat, amik sokat foglalnak (internetfájlok, szemetek stb). Ha megtudja ezt csinálni a Ccleaner, akk használni fogom
2016. aug. 17. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A CCleaner betonbiztos, 10 év alatt sosem rontotta még el a gépem. A Wise Care 365-ben már lehet igazi hülyeségeket csinálni, de ott is figyelmeztet a program, hogy "ha ezt letörlöd, előfordulhat, hogy nem lehet elindítani a Windowst".

Mindkettő nagyon megbízható kis program.

2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a CCleaner elsődleges funkciója. Arra kell figyelni, hogy a legfrissebb verziót rakd fel, meg utána nyálazd át, mert alapértelmezett beállításokkal törli a böngészők adatait is, meg ilyesmi. Ezen felül berak egy ütemezett tisztítást, amit szintén érdemes kikapcsolni, hiszen ilyesmit felügyelet mellett érdemes csinálni, nem automatikusan.
2016. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!