Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims 4 letoltve ugyan...

A The Sims 4 letoltve ugyan annyi helyet foglal mintha telepitve lenne?

Figyelt kérdés
Nem tudnam telepiteni mert nem futna a gepemen, ha letoltom akkor tudok vele majd jatszani?

2016. aug. 18. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivan?


Ha van elég helyed, akkor fel tudod rakni, más kérdés, hogy fog e futni. De ha a géped nem felel meg neki, akkor nem fog futni, vagy csak élvezhetetlenül.

2016. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha csak simán letöltöd nem tudsz vele játszani mert telepítened kell...és telepítve több helyet fog foglalni akár 2x-3x-or is többet.
2016. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, hogyha telepitem a rendes megvett jatekot akkor lehet nem tudnek jatszani mert a gepem nem felelne meg neki. Kicsit ossze-vissza irtam bocsi

Koszonom a valaszt mindkettotoknek :)

2016. aug. 18. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megveszed, ha nem a gépigény ugyanaz, sőt DLC-kel még nő is... Ha nem felel meg a géped, akkor sajnos nem fog jól futni, vagy el sem indul.


Milyen géped van?

2016. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Telepíteni mindenképp kell, akkor is ha megveszed, akkor is ha letöltöd.

A letöltött játék több helyet foglal, mivel akkor a telepítő fájl is a gépeden van, ha megveszed akkor meg a dvd-n van.

Ha nem elég jó hozzá a géped akkor egyik sem fog menni, először nézd meg a gépigényét a játéknak.

2016. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lenovo g50

Koszonom az eddigi valaszokat:)

2016. aug. 18. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

G50 és még valami?


Mert Leniűovo G50-en fog menni. Legalábbis amit én találtam abban i7+R5 235 van, ezen azért eldöcög elég szépen.

2016. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemsoka megnezem es meg ma leirom 1 ora elott
2016. aug. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!