Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok letölteni...

Miska300 kérdése:

Miért nem tudok letölteni SEMMIT SEM uTorrenttel? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy torrent fájl-t The Pirate Bay-ról, rámentem, hogy nyissa meg, behozza a torrentet és ennyi. El sem kezdi telepíteni sem. Már újraraktam a Torrentet vagy 5-ször de semmi. Valami megoldás? (A fájl az egy GTA IV-lett volna) Már idegesít, hogy nem tudok semmit sem letölteni :C

2016. aug. 18. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy 64bit-es gépem van és 32bit-es a torrent. Ez befolyásol valamit?
2016. aug. 18. 19:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mi történik pontosan? Elméletileg ez úgy van hogy utorrenttel megnyitod a torrent fájlt, bejön egy ablak hogy mit töltsön le és hova, jóváhagyod és bekerül a listába ahol látszik hogy hol tart. Ha befejeződött ott marad seedelni, dupla klikkel megnyithatod és telepítheted, a telepítés szükségessége és módja változó. Ebből mi nem jó?

Nem probléma ha 32 bites a torrent.

2016. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugye letöltöm netről a fájlt, rákattintok kétszer a fájlra, kijön a torrent ablak, és utána semmi. Meg sem kérdezi, mint eddig csinálta, hogy hova telepítse, mely fájlokat telepítse stb. Dupla kattintással rámegyek a fájlra, felugrik a torrentes ablak, és semmi. Próbáltam a BitTorrentet, ott meg azt írja ki, hogy: Nem lehet letölteni... a torrent nincs jól BEEnkódolva. Remélemm tudsz segíteni, ha nem akkor más, de ha senki akkor megszívtam :C Pedig régebben működött, tegnap csinálta ezt, amikor ráraktam a gépemre a Torrentet.
2016. aug. 19. 09:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár, ha rámegyek az egyik torrent fájlra akkor azt írja ki, hogy Nem lehet letölteni, torrent is not valid bencoding!
2016. aug. 19. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!