Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel töltsek le?

Mivel töltsek le?

Figyelt kérdés
Torrentezéskor a letölési sebességem 1Mb/s szokott lenni, ha az internetről töltök le valamit google chrome-al akkor csak 300kb/s körüli. Van olyan program amivel gyorsabban tölthetnék le?
2016. aug. 19. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a programon múlik, hanem a kiszolgálón. Ha a forrás lassú, azt egy program sem fogja felgyorsítani.
2016. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 donfetibo ***** válasza:
37%
Én az Internet Download Manager 6.25-t használom és személy szerint a legjobb letöltőnek tartom, gyors, megbízható de a teljes verzióról beszélek ha kell rá link pm-ben írd meg! :) ☺☻
2016. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyről töltesz, ahol a letöltendő programot kevesen töltik le vagy kevesen seedelik, akkor van az, hogy lassan tölt le. Viszont függ a letöltés sebessége attól is, hogy melyik napszakban töltesz. Tehát nem nagyon függ a letöltés a böngésződtől. Viszont a Chrome a leggyorsabb böngésző, tehát elég gyorsan tölt le. Van olyan is, hogy lassan tölt, aztán hirtelen meggondolja magát, és villámgyors lesz.
2016. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt az Internet Download Manager 6.25-t kipróbálom, hátha jobb lesz.
2016. aug. 19. 14:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Még hogy nem a chrome a hibás? 700-al jön le, köszi :)
2016. aug. 19. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem olvastad végig, amit leírtam!
2016. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végigolvastam, de szerintem a chrome úgy tölt le hogy hagy egy kis sávszélességet másnak is. Amíg azzal töltöttem le simán lehetett közben internetezni, most, hogy az IDM-et használom nagyon lassan tölti be az oldalakat
2016. aug. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!