Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rossz lemez van behelyezve?

Rossz lemez van behelyezve?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani egy játékkal/scarface the world is yours/.

Letöltöttem az iso-t , elindítom a daemon tools-ot és mikor telepíteni akarom azt írja ki hogy:"Kérjük, helyezze be az eredeti "Scarface Release" CD/DVD-t.

További részleteket keressen a [link] címen."


Hogyan oldható meg ez a probléma? Még régebben xp-m volt a régi gépemen ott minden játékot sikerült telepíteni utána crack-elni de most win10-em van és ez a játék kifogott rajtam. 4 különböző helyről is lezettem de mindegyik ezt írja ki.

Tudnátok segíteni ebben az ügyben?



2016. aug. 19. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell crackelni. fogod saját gép wind10en= Ez a gép és ott van az iso-rá jobb klikk autómatikus lejátszás megnyitása meg meg nyitod a mappát. ott kell lennie egy crac mappának onnan a cuccot be másolod a játék könyvtárába és playthegame. amúgy meg nézz róla videót ha nem tudod hogy kell Youtubra írd be hogy How to game crack.
2016. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!