Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem megy semilyen játék...

Mért nem megy semilyen játék se a gépemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy gondom van mivel semilyen játék se megy a gépemen..Azelott pedig ment.. Most ha letöltöm a CoD2-őt aztirja DirectX error Már probáltam kijavitani de nemsikerült letöltöttem a gtat aztirja, hogy a gta sa exe műkődése leállt.:=( de mér? UI:Ugyanonnan töltöttem le a dolgokat ahonnan azelott mikor meg ment
2016. aug. 20. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
VGA driver telepítve van?
2016. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ŐŐ nemtudom miaz de ha kell feltelepitem..De hogy kell?
2016. aug. 20. 10:06
 3/8 A kérdező kommentje:
JA meg még a képernyő is szaggat tehát hogy mikor arréb viszek egy ablakot akkor szaggat
2016. aug. 20. 10:08
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Akkor video kártya drivert kell telepíteni. Egyértelmű.

Ha azt sem tudod mi fán terem a driver, mint kifejezés. Jobb ha szakértőhöz viszed, mert neked ez nem fog menni.

2016. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem volt "Ati"-m de félrekatintottam valamit az uninstallálásnál s amiatt véletlenül félig azt törölte le.

De még a Cs 1.6 elb*szta a főmenűjét visszaálitottam.majd kikapcsoltam a gépet. mikor bekapcsoltam bazinagyban láttam mindent. majd ezt megoldottam s azota csinalja ezt

2016. aug. 20. 10:30
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Akkor még sem oldottad meg ezek szerint.

DDU-val kel kell törölni driver maradékát, és utána újra meg kell próbálni a VGA driver telepítését.


[link]

[link]

2016. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eltudnád nekem végezni team wieveren keresztül? mert ahogy magamat ismerem biztos, hogy elb-szom :( JA s ne röhögjetek ki de Windows Xpt használok
2016. aug. 20. 10:50
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Küld PÜ -be egy kódot.
2016. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!