Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egy DVD-nél nagyobb...

P@rkour07 kérdése:

Hogy lehet egy DVD-nél nagyobb játékot kiírni több DVD-re?

Figyelt kérdés
Egy ISO fájlt(játék) mountoltam Daemon toolssal. Megnyitottam és a benne lévő fájlokat és mappákat kettéválasztottam PowerIso-val egy-egy ISO fájlba. Tehát 1 ISO-ból csináltam 2-t. Kipróbáltam, hogy feltelepíti-e és sikerült, mint a 2 CD-s játékoknál, kérte a 2-es CD-t, mountoltam azt, a végén megint az 1-est és felrakta. De ha kiírom DVD-re akkor az 1-es CD-nél "data error"-t ír ki az író program (a 2-esnél nem) amikor az írás után ellenőrzi. Amikor fel akarom telepíteni akkor szintén. Próbáltam PowerIso-val és Anyburn-nel is kiírni hátha a program a gond, de nem.
2016. aug. 20. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod kiírni DVD-re?
2016. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy veszel kétrétegű dvd-t vagy mint mondtad szét bontod az iso-t kiírod és ha netán űjra előszednéd a játékot akkor mindkét dvd-t felmásolod ugyanabba a mappába és onnan telepítés, utána a mappa letörölhető
2016. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Azért akarom kiírni, hogy több hely legyen a gépemen, mert már tele van.


Második: Köszönöm a választ. Akkor ez a 2 DVD-s telepítés nem is megoldható amit akartam, hogy ne keljen felmásolni a gépre hanem egyből a DVD-ről telepítem?

2016. aug. 20. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy külső merevlemezt, amire fölpakolsz ilyesmiket?
2016. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a külső merevlemezre, lehet, hogy az is lesz a vége, de most van egy csomó üres DVD-m, gondoltam akkor már legyen kihasználva. Szerintem akkor egyelőre kiírom DVD-re, ahogy a 2. válaszoló mondta, aztán majd egyszer lehet, hogy veszek külső merevlemezt.

Köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!