Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működik a Tor böngésző...

Asdasd4565 kérdése:

Hogyan működik a Tor böngésző röviden?

Figyelt kérdés

Szóval vannak azok a sima oldalak pl. akármi.

Na itt ha rámegyek a bal felső sarokban a hagyma ikonra mutatja hogy ez a böngésző->Egy Ip cím->Még egy Ip -> Egy harmadik Ip -> Internet


Na most ez akkor mit is jelent. Ezt azért simán vissza tudják nyomozni nem?


A másik meg

ez a böngésző -> eEgy Ip cím -> relay node -> relay node -> relay node -> még egy IP cím -> Internet


Főleg az utóbbi és az első variáció közötti különbséget nem értem.


Nem kell rosszra gondolni, csak érdekel a működése röviden. Angolul meg nem tudok olyan jól.



2016. aug. 20. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimplán csak le generál neked random ip-ket hogy elrejtsen. A másik meg akárki akármikor vissza nyomozható a kérdés az hogy mennyi időbe telik. Viszont felhívom a figyelmedet arra, hogy a tor csak elrejt a szemek elől, de nem véd meg senkitől és semmitől.
2016. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja, azt tudom hogy simán meghackelhetnek valakit ha olyan oldalra megy.


De pl azt sem értem minek az a "new identity" gomb, ha úgyis állandóan változik magátol az IP?

2016. aug. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!