Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem ehez a gépigény...

Naruto2000 kérdése:

Tudnátok nekem ehez a gépigényhez túlélős játékokat?

Figyelt kérdés

A gépem már vagy egy hónapja szerviznél van, és belefáradtam a várakozásba, így elővettem a régi gépem!

Igazából, csak a rammal van gond, meg nagyon gyatra a videokártyája! Csak a direktX 8.1-es vagy az alatti játékokat indítja el, de azért leírom a gépnek a teljesítményét is!


Processzor: Intel(R) Pentium(R)4CPU 2.80GHz 2.79GHz

Telepített memória (RAM): 1,00GB

Rendszer típusa: 32 bites operációs rendszer



2016. aug. 21. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg az a processzor is van vagy 10 éves.

Ezzel a géppel a doom3 még biztosan futna, de túl nagy grafikát és komplexitást ne várj tőle, öreg játék.

2016. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Ment a zöld! :)

Esetleg még tudsz párat? olyat esetleg amit haverommal tudnék játszani és le lehet tölteni pc-re! :D

Pl:Stranded 2 (bár ahoz hasonló is jöhet) vagy esetleg olyan is jó ami inkább ilyen stratégiai!

2016. aug. 22. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A doom3nak van coop módja.
2016. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A doom 3 nem indul El! Mint ahogyan azt írtam is, csak a direktx 8.1 vagy alatti játékokat indítja El a gépem! Esetleg van Meg ilyen játek?
2016. aug. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!