Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jön be az addons....

Miért nem jön be az addons. Mozilla. Org, és sok más oldal?

Figyelt kérdés

Adott egy Linux Mint 18 rendszer. Firefox fut rajta, de bizonyos oldalak nem hajlandók betöltődni. Pl. ez bejön:

mozilla.org

de ez nem

addons.mozilla.org


A hitelesítés megjelenik a címsor mellett, a betöltést jelző csík is eljut valameddig, de ott beáll, és csak pörög a kis ikon a fülön.

Arra is gondoltam, hogy talán ssl probléma, de sok más https oldal meg működik. Egy rendelős oldal utolsó rendelés lépése is csak félig töltődött be, a lényegi rész egyszerűen hiányzott, és ott nem is forgott már az aktivitás jelző.


Van mikor azt írja ki alul, hogy az adott oldaltól adatok fogadása, vagy valahol ott ragadt le, hogy "Kapcsolódva... code.jquery.com". (Javascript engedélyezve van.)


Próbáltam más böngészőket is, pl. Midori, de ugyanaz a helyzet.

Tanácstalan vagyok.



2016. aug. 21. 21:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és a kiegészítők beállításánál sem lehet újakat keresni, pláne telepíteni.
2016. aug. 21. 21:36
 2/13 anonim ***** válasza:

Van már fent valami kiegészítő?


Csökkentett módban se megy? (FF indításakor folyamatosan tartsd lenyomva a shift billentyűt.)

2016. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincs egy kiegészítő sem.

A csökkentett módot ki fogom próbálni. (Nem az én gépem, most nem tudom megnézni.)

Köszönöm, jöhetnek még ötletek.

2016. aug. 22. 01:27
 4/13 Tom Benko ***** válasza:
Próbáld ki másik userrel is. Lehet, hogy a beállítások között van a hiba. AdBlock?
2016. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Másik userrel ugyanaz. (Másik böngészővel is.)

Kiegészítők nélkül is.

2016. szept. 13. 22:10
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
Szűz userrel? Proxy, tűzfal, iptables beállításoknál nincs rá szűrés?
2016. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Vadi új userrel próbáltam.

Egy aránylag frissen telepített rendszerről van szó, én nem állítottam be semmi, de azért ránézek majd, köszi a tippet.

(Az a fura, hogy a mozilla.org-on belül is eltérés van.)


Egy másik kérdésben kaptam tippeket, hogy hogy figyeljem a renderelés folyamatát, és talán kibukik, hogy min akad el. Remélem úgy célirányosabban lehet majd tovább kutakodni. :)

2016. szept. 15. 17:59
 8/13 A kérdező kommentje:

A kérések közül a html oldalra jön válasz, de azon belül minden más ide mutat:

[link] ...

és azokból semmire nem jön válasz. Se css, képek, js fájlok... semmi válasz rájuk.

Nem csak firefoxban, hanem Midorinál, Chromiumnál ugyanez.


Ez miért lehet? :(

2016. szept. 19. 21:42
 9/13 Tom Benko ***** válasza:

Hm, így jó kérdés - kérdezz a Mint vagy a Mozilla fórumán. Érdemes terminálból indítva így:

LC_ALL=C firefox 2>error.log

és az így keletkező fájlt csatolni. Vagy ide linkelni.

2016. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm!
2016. szept. 20. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!