Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy ne tudja...

Mit tegyek hogy ne tudja folyton letörölni a gépemről a dolgaimat a párom? Lehet jelszóval védeni a mappákat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, de jobb, ha a gépedet véded le
2010. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki külön gépet, használja azt.
2010. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Használj másik bejelentkezési nevet jelszóval levédve.

Miért nyúlkál a szgépen a cuccaidhoz?

2010. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használj külső merevlemezt, amit minden alkalommal ki tudsz húzni a gépből és magaddal tudsz vinni.

De a saját gép tényleg egyszerűbb megoldás.

2010. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha NTFS fájlrendszerű a gép, akkor igen. De mégis milyen jogon törölgeti le a cuccaidat? Erről komolyan el kéne beszélgetned vele.
2010. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy külön felhasználói fiókot, de te legyél a rendszergazda!!Ez fotos! én így csinálnám
2010. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha tudsz angolul, akkor ezt a programot próbáld ki: [link]

2010. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A külön fiók megvédi a beállításaidat, de nem a mappáidat. Azt kell beállítanod, hogy csak az tudja módosítani vagy törölni a fájlokat, aki annak a fióknak a tulajdonosa. Én is így csináltam a gépemen, van az én és a párom fiókja, ő ugyanúgy mindent tud csinálni a gépen, de az én könyvtáraimba még csak be se tud lépni, egyszerűen megtagadja a hozzáférést.

A felhasználói fiók megcsinálása után fogd minden fájlod, tedd egy mappába, majd jobb klikk rá, megosztás fül(Windows 7), majd ott tudod állítani, hogy a párod fiókja milyen jogokkal rendelkezzen azon a mappán, olvasás, írás, stb. Vigyázz, ha saját magadat vagy a csoportodat kizárod, akkor te sem tudsz majd belépni a könyvtárba! Érdemes próbálkozni, mondjuk csak törlési jog tiltással.

2010. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy éjjel-nappal megy a torrent letöltés. Mégse ülhetek folyton a gép előtt hogy ne használja az én fiókomat.
2010. ápr. 20. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan használná a fiókodat, ha az jelszóvédett?
2010. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!