Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami dosbox-hoz hasonló...

Van valami dosbox-hoz hasonló program, amivel win10-ről tudunk elindítani "xp játékokat"?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is kell. Tedd fel a szükséges leretrendszereket amiket a játék használ (visual stúdió redis., Dotnet, directx...) És kész, ugyan az mint bármilyen más mai játék/program esetében.
2016. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1.Azért nem ilyen egyszerű.

Kérdésre:

Szerintem szerezz be erre a célra egy PC-t.

Én próbálkoztam régi játékok megnyitásával de sokszor még 7 alatt is problémát jelentett,XP-t Dual-Boot-ba telepítve is volt nem is egy olyan játék amivel még kínlódni kellet(Fifa98,Rally Masters)meg volt olyan is ami soha nem fog elindulni(Fifa2002,NFS2:SE).

A másik vonal a Virtual Box/PC,de az elég erőforrás-igényes és az sem garantált.

2016. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fifához pl.: [link]


De sok játékhoz különféle megoldások kellhetnek, amit egy célprogrammal nem fog tudni megoldani a kérdező, ahogy már te is írtad, régi gép kell (nem elég régi oprendszer) vagy olvasgatni és próbálkozni amíg el nem indul amit akarsz, ettől függetlenül a legtöbb régi játékhoz nem kell semmi ilyen extra.

2016. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!