Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Myvipes segítség?! Kép eltávol...

Myvipes segítség?! Kép eltávolítása?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: Egy kedves ismerősöm feltett rólam a myvipjére egy fotót, amit nem akar leszedni. Fel lehet valahogy törni, hogy eltávolítsam a fotómat?

(azt ne ajánljátok, hogy jelentsem fel személyi jogok megsértése miatt, mert amúgy jóban vagyunk és nem tennék ilyet, viszont én amúgy sem vagyok fent semmilyen közösségi portálon, ezért nem örülök annak a képnek sem!)

ha valaki értelmes választ tud adni vagy segíteni, azt megköszönöm.


2010. ápr. 20. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérd meg, hoyg vágjon le a képről, vagy vegye le azt a képet. ha az ismerősöd, biztosan megérzi
2010. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem közös képen vagyunk, hanem van olyan albumja, hogy barátok és ott szerepelek én is, már mondtam, de azóta is fent vagyok, és már unom, hogy könyörögnöm kell. Egy másik barátommal szoktuk ellenőrizni, hogy ott van- e még, de sajnos igen.
2010. ápr. 20. 14:02
 3/13 anonim válasza:
Nem akarod feljelenteni, mert "jóban" vagytok? Feltörni pedig igen??? Akkor hogy is van ez?
2010. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem hinném, hogy ártanék azzal, hogy leszedem a fotómat, amit nem engedélyeztem kitenni. Egyébként utána ő kérhet magának új jelszót, ennyi.

De direkt írtam a kérdésben, hogy "ha valaki értelmes választ tud adni vagy segíteni".....na az írjon, ne pedig hülyeséget kérdezzen!

2010. ápr. 22. 13:17
 5/13 anonim ***** válasza:

nem lehettek jóban ha nem akarja törölni

szóval itt nem okés vmi

2010. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szerinted ha nem lennénk jóban mit keresne ott a fényképem???

ennyire értelmezhetetlen a kérdés? az válaszoljon, aki tud valami megoldást, kekec duma nem érdekel! köszi

2010. ápr. 22. 14:46
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem örülnöd kén hogy felrakott a barátok albumba :)


.am nemlehet

2010. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Akk. próbálj meg írni a myvipeseknek....
2010. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

szép, szép a barátság, de én nem örülök annak, ha kint a képem bárhol is :)

kössz a tanácsot:)

2010. ápr. 22. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:

hülye a logika

ha barát istenem ha barát akkor miért ne tegye ki a képed?

(N)-.-

inkább fontosabb dolgokkal legyél elfoglalva

ha meg megkérded és nem veszi le akk agyi problémája van

:$

örülj neki h kint vagy

vhol is

2010. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!