Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a címe?

Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Keresek egy régi videó játékot,amely egy kör alakú(emlékeim szerint) elmegyógyintézetben játszódik, az elejére nem emlékszek, pár dolog viszont megvan, például: folyton szól a riasztó, és pár ajtóval arrébb egy srác verte a fejét a falba, meg leveleket lehetett gyűjtögetni és ki kellett jutni az intézetből. A játék biztosan 2005 előtti, abban sem vagyok biztos, hogy nem 2000 előtti e, órákon keresztül bújtam az internetet keresve, de semmi :( ha valaki a leírtak alapján meg tudná mondani mi a címe, akkor nagyon feldobná a napomat :) előre is köszi

2016. aug. 22. 21:20
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Sanitarium?
2016. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem, de nem vagyok benne biztos, mert képek alapján a sanatorium oldalnézetes, ez pedig fps volt
2016. aug. 22. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, igazad van tényleg az :) köszi :D
2016. aug. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!