Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A rainbow six siege r6s nél...

A rainbow six siege r6s nél az operátor választás után online mondnál a játék 2-3 percig tölt eddig nekem töltött be elsönek többnyire mivel a netem és a gépem is elég penge?

Figyelt kérdés
gtx 970 oc intel i5 4590 500gb hdd 12gb ram az internet 6mb/s letöltés 3 mb/s feltöltés és eredeti a játék utána olvastam és nem csak nekem van ez a gondom hanem egyéb felhasználoknak is de nem oldották ők se meg a problémat és irtam a ubisoftnak angolul egy levelet ezzel kapcsolatban ha esetleg valaki tudná mit tegyek ez ellen kérem segítsen köszi

2016. aug. 23. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megoldani. Amúgy 6mb letöltés az elég karcsú. Nekem is többet tölt mint amikor csak 1 op volt. de nekem max.20mp tölt többet, mondjuk nekem 120 netem van.
2016. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!