Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legalkalmasabb...

Melyik a legalkalmasabb képszerkesztő?

Figyelt kérdés

- a háttért külön lehet választani a fotótól

- a szöveg és a kép nem függetlenül kapcsolódik egymáshoz (nem köti össze őket háttér)

- könnyen kezelhető


2010. ápr. 20. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM létezik ilyen program, hogy van egy háttérképed, berakod, oszt különválasztja a hátteret meg amit akarsz, hogy külön legyenek -.-'''''. De ezt paintal is meg lehet oldani.. Egyébként a legjobb az a Photoshop, majd a gimp szerintem
2010. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leírom ezredjére is az ilyen jellegű kérdésekhez.

Soha nem a programon múlik.

F@szlámák vagytok hozzá, ez a büdösnagy igazság.

2010. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

(van egy kép. és a háttere legyen... például fák vannak a háttérben... és te azt szeretnéd, hogy ne azok a fák legyenek ott, hanem helyette mondjuk kék színű vagy sárga)

összeszeretnék vágni jó pár képet... csak a hátterük nem passzol egymáshoz... és egységeset szeretnék

2010. ápr. 20. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiscsillag,teljesen félrevezeted magad ha tényleg azt hiszed,hogy egy képen egy dolog az előtér ,és egy független másik dolog a háttér. Ezek szervesen összetartoznak . Ebből adódik hogy amit szeretnél-háttércsere- ez egyáltalán nem olyan egyszerű mint ahogy gondolod. Sok tanulás és gyakorlás után viszont lehet hogy megtudod csinálni.De ez nem biztos.
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
PFS képszerkesztő ami magyarosítva van. Sok tanulás és gyakorlás.
2010. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. azóta rájöttem, hogy a PS a nekem való
2010. júl. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!