Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI fast boot program mire jó?

MSI fast boot program mire jó?

Figyelt kérdés
Van egy msi-s alaplapom, és feltelepítettem hozzá azt az msi fast boot programot, de a program feltelepítése előtt ránézésre ugyan olyan gyorsan bootolt be. Szerintetek programmal vagy anélkül ugyan olyan gyorsan fel tud állni a rendszer?
2016. aug. 24. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
MSI Fast Boot akkor működik, ha támogatja az alaplap. Egyébként én szívtam miatta. Ugyanis ilyenkor az USB-k nem kapnak áramot, és mivel USB-s billentyűzetem van, nem tudtam belépni a BIOS-ba. Szal kereshettem a fiókom alján egy PS2-es billentyűzetet, remélve, hogy a Delete gomb működik rajta. Szerencsém volt, bár saját hülyeségem miatt kapcsoltam be. Egyébként nem segít túl sokat, egy SSD viszont megoldja a problémád.
2016. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ssd meghajtót használok, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy van e a programnak valami haszna, vagy csak a ramot zabálja betöltődés után
2016. aug. 24. 18:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és igen elvileg támogatja az alaplap, mert msi-s :D
2016. aug. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!