Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mass Effect 2 lassú telepítés?

Mass Effect 2 lassú telepítés?

Figyelt kérdés

Meg van díszdobozban a Mass Effect Trilogy és akadt egy kis gondom a 2. résszel. Az első részt simán sikerült feltelepítenem, nem volt vele semmi gond. A második részt viszont nagyon lassan telepíti a gépem. A dvd olvasóm egyszer csak elkezd pörögni, aztán megint halk és ezt játsza végig újra és újra. Előző próbálkozásnál egyszer csak abba maradt az egész telepítés, hangja se volt az olvasómnak és nem is másolt fel semmit a gépre.

Olvastam fórumokon, hogy lassan telepítette nekik is, volt akinek tönkre is ment közben a gépe (bár ez nagyon valószínű, hogy nem emiatt.)

Más játékot próbáltam telepíteni, azzal nem volt semmi gond.

Letölteni nem tudom sajnos, gyenge hozzá a netem.

Bármi ötletet, tippet, segítséget elfogadok. Kivéve hülyeséget. Légyszi...



2016. aug. 25. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Türelem.

A 2 lassabban települ még egy nála 10× nagyobb játéknál is. Biztos jól tömörítették :D

Ha dvd-ről megy, (ami lassabb mint egy hdd), akár 3-4 órába is beletelhet.

2016. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam újra, gondoltam háthaa... De ugyanazt csinálta, mint előtte :/ 37% körül abba hagyja a telepítést, és az Originből is kilép, jelentkezhetek be megint -.-
2016. aug. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!