Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ugrál az fps-em csgo-ba?

Miért ugrál az fps-em csgo-ba?

Figyelt kérdés

Laptopon vagyok. a 100fps körülim fixen megvan viszont van hogy pár másodpercig leugrik 40-50 körül, majd vissza 100körülre. Gondoltam rá hogy a mapnak valami olyan részén vagyok de ha nem mozdulok meg akkor is 100, majd pár mp-ig 40-50 körülre leugrik. Nekem nincs bajom a 80-90fps-el, csak érdekel hogy mitől ugorhat le pár mp-ig.

I7-es proci 2,6 GHZ 4mag

8gb ram

730M 1gb vidikari



2016. aug. 25. 13:26
 1/2 anonim válasza:

Mert egy ugráló nyúl!

Amúgy meg nem tudom%

2016. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sya! Nekem is hasonló asztali elég jó gépen,de nekem 120 fps-ről vissza ugrik a játék egész kb 17 fps-ig,de csak az elején,amikor elindítom a játékot. Max 5 perc után már nem csinálja egyik pályán sem. Nekem azóta csinálja,amióta bejöttek ezek az új frissítések,hogy átalakították a Mirage-t meg a ruhákat.De én sem tudok rá jönni,h mitől van ez CSAK az első 5 percben,utána órákat nyugisban lehet játszani. Videó kártyát is frissítettem,de semmi változás.Remélem hamar javul valami...

Üdv.

2017. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!