Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek feltőrik a Denuvo...

Szerintetek feltőrik a Denuvo védelmet?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy állítólag a Rise Of The Tomb Raider-t már feltörtét.Igaz?

2016. aug. 25. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

És ?

2016. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaz, és azóta a következőt is, az Inside nevű játékot. Ennél már a megjelenés után 2 héttel kint volt a "bootleg" verzió.
2016. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehezebb feltörni, de egy idő után már könnyű lesz. Minden védelemben lehet hibát találéni, kérdés, hogy mikor. De vannak akik ezt jól tudják, és meg is találják.
2016. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébként:

[link]

2016. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ez jó hír :D akkor ami van Rise Of the tomb raider a THE PIRATE BAY oldalon az nem kamu?
2016. aug. 25. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár én Ncoreos vagyok :D
2016. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tucc nekem irni egy meghívó kódot mert nekem nincs telóm :(
2016. aug. 25. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu a RotR, de persze vannak, akik vírussal fertőzött példányt töltenek fel. Az eredeti CPY release tökéletesen működik, és nem is fertőzött, ha (ilyen körökben) megbízható forrásból szeded. TPB-n ez általában a kis halálfejjel jelölt feltöltőket jelenti.
2016. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Na a Doom-ot is felnyomták, CPY a statisztikák szerint 2 hetente ad ki egy tört denuvos gamet!

Eddig 4-et!

2016. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!