Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondták, az alábbi linkről...

Azt mondták, az alábbi linkről le lehet tölteni az adobe photoshopot, de az ilyen fájlokat, hogyan kell összerakni? Milyen programmal?

Figyelt kérdés
http:// cold.Hu/main.Php?Keres=Photoshop&type=all&submit=Keres%C3%A9s
2008. okt. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
ha fájlokat sem tudsz összeilleszteni, akkor sajnálom de neked igazán nem való a photoshop. Amúgy meg szépen bemész a boltba és megveszed, nem kell semmit sem illesztgetned.
2008. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallod,ez az oldal nem azért van,hogy másokat osszál,te paraszt! Azt kérdezek,amit akarok,és benne van a szabályzatban,hogy csak akkor válaszolj,ha a válaszod értelmes és valóban a kérdésre válaszolsz! Amúgy a photoshopot tudom használni, meg más képszerkesztőket is, csak az összeillesztéssel volt gondom, de már megkaptam valakitől egyben és csak crack-elni kellett...az még talán megy ! Na csá bunkó
2008. okt. 6. 14:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam winrarral,total commanderrel,de nem megy
2008. okt. 9. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lejöttek a fájlok akkor az elsőt kel kijelölnöd a total commanderben és kicsomagoltatnodnod vele, ilyenkor kicsomagolja az összeset és össze is rakja. Ha így nem jön össze akkor használd a Winrart ugyan így! A Winrart be is teheted a total commanderbe: commandert megnyitni->

beállítások -> általános beállítások->tömörítő->RAR tömörítő->tallóz (>>)->winrar.exe. Ezután nem a belső kicsomagolót használja a commander hanem a winrar-t.

2009. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!