Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 4 nektek is...

A Battlefield 4 nektek is kilép néha játék közben?

Figyelt kérdés
Mostanában néha kilép a játék menet közben. Túlmelegedést nem tapasztaltam. A legutóbbi win10 frissítésnek lehet hozzá köze? Más is tapasztalt ilyeneket mostanában?

2016. aug. 26. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint 1 éve tolom még nem fordult elő
2016. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:
Én is 1 éve és kb 20x vittem végig de még nem tapasztaltam, hogy kilépet volna! Nem melegszik túl a processzorod vagy videokártyád?☺☻
2016. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem melegszik túl semmi a gépben, logoltam játék közben a hőmérsékleteket. Új gépről van szó, az első két hónapban nem volt gond és mos is csak a bf4 lép ki néha. Hogyan lehet kiszűrni, hogy mi okozza a kilépést?
2016. aug. 28. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen random. pl: saint row 3-4 el toljuk co op ban ugyan az a példány stb és nekem van h gondol egyet és kilép tesómnak meg sosem. Néha valami valamivel nem jó és ennyi szerintem nem lehet kiszürni. Újradrivereztem midnen stb és néha mégis kilép de más játék meg nem érdekes dolgok :D
2016. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!