Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok a gepnek ilyet?

Tudtok a gepnek ilyet?

Figyelt kérdés

ezen a gepigenyen vmi jatekot ?

hdd 500gb

ram 2gb

videokartya 768mb

proci 2 mag 2.26ghz



2016. aug. 26. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hívd aminek akarod, fel tett egy kérdést, nem bunkózott senkivel, erre itt mindenki elhordja retardáltnak, meg köpköd rá.. szép gyerekek vagytok, mit ne mondjak.
2016. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én nem látok magamtól olyan mondatot, ahol direkt ezt a kérdezőt minősítettem. Az, hogy te mit magyarázol bele a szavaimba, nem az én dolgom, csak ne kend rám a saját agyszüleményed. Egyébként mióta baj az, hogy értelmes kérdéseket és válaszokat várunk egy erre készült weboldalon?
2016. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a mondandóm nem csak feléd, hanem az összes válaszoló felé irányult, másrészt... come on:


'Kellene egy új opció, mivel válaszolókat is lehet jelenteni veszekedésért, trágárságért, hogy "a kérdező a látható jelek vagy a kérdés megfogalmazása alapján retardált"'


Ha ez neked nem a kérdező minősítése, akkor nem tudom, mi az.

2016. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Amarok Tonrar ***** válasza:
A szó amit keresel: általánosítás. Egyébként továbbra is azt várom, hogy a kérdező adatokat írjon, hogy válaszolhassak. Itt a nagy rosszindulatom közepette.
2016. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Anyám... Milyen szócsata lett itt!☺
2016. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem tudsz részletesebb infót mondani, akkor viszont mi sem tudunk érdemleges választ adni.
2016. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"gepem reszelteit" Hogy akarsz játszani rajta, ha lereszelted...?
2016. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ej, ej ! Szabad így beszélni azzal, aki csak segíteni szeretne neked ?
2016. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ha te segiteni akarnal akkor tudnad h reszleteit akartam irni plusz ha mar olvastad volna az elozo valaszolot akkor ott is reszletet ir szoval ne akarj beetetni
2016. aug. 30. 14:57
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem vettem komolyan, de hogy ennyire ne figyelj oda arra, hogy mit írsz...
2016. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!