Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik? (több lent)

Mi történik? (több lent)

Figyelt kérdés
Kb. 4 nappal ezelőtt frissítettem a laptopomat Windows 10-ről az évfordulós frissítésre, és amióta ezt megtettem, nagyon furcsán "viselkedik". Elsősorban amikor próbáltam elindítani bizonyos programokat, mindig azt a hibát kaptam, hogy "msvcr100.dll hiányzik a gépről". Rákerestem, majd megcsináltam azokat a lépéseket, amiket írtak az ezzel kapcsolatos oldalakon. Ezek után azt írták ki a programok, hogy "A program nem tudott elindulni megfelelően. (0xc000007b)". Már mindent megpróbáltam, frissítettem az illesztőprogramokat, lefuttattam hibakeresést, és nem történt semmi. SEGÍTSEN VALAKI EZZEL MERT NAGYON SZERETNÉK KIJUTNI EBBŐL A POKOLBÓL! :(

2016. aug. 26. 16:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni, hogy például ezek a programok nem indulnak és a fenti hibát írják ki:

Geometry Dash

Camtasia Studio

iTunes

2016. aug. 26. 16:50
 2/12 A kérdező kommentje:
És még sok más...
2016. aug. 26. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
2016. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy, google egyből kidobta,...
2016. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik Win 10 verziót telepítetted, de ha nem az Enterprise-t, akkor telepítsd fel valamelyik Enterprise verziót (az enyém pl. Windows 10 Enterprise 2015 LTSB) és megszűnnek az ilyesfajta bajaid. Sajnos a Win 10 frissítések gyakran okoznak különféle gondokat, a legfrissebbekről itt olvashatsz: [link]

[link]

2016. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Már próbáltam ezt a módot, és nem változtatott az se semmin.
2016. aug. 26. 19:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló! Windows 10 Home-t használok, és a gép Július 28-án lett frissítve Windows 10-re. Ennyit tudok mondani, mert nem tudom, hogy magától frissített-e a gép azóta. Egyébként akkor minden adatom elveszne, ha ráraknám az Enterprise verziót? Mert akkor nem köszönöm.
2016. aug. 26. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Sérült rendszer image javítása, rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

Másold be az alábbi parancsokat, várd meg, ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ez sokáig fog futni, és a folyamat végén indítsd újra a gépet. Üdv.

2016. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Egyszerre illesszem be vagy külön-külön a parancsokat?
2016. aug. 28. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Külön-külön, ha nem engedi egyszerre. De mindenképp várd meg a folyamat(ok) végét.
2016. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!