Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám normalizálni...

Kkovax38 kérdése:

Hogyan tudnám normalizálni több klip hangerejét egyforma hangerőre és milyen programmal?

Figyelt kérdés

Több klipet letöltöttem, amelyeknek a hangerejét egyformára szeretném változtatni. Nem szeretem hogy egymás után nézve a klipeket, az egyik halk a másik hang magas, újból halk, újból magas.


Régebben a hang konvertálására és normalizálására mp3-ba az Audiograbber special v1.83 (magyar) programot használtam. [link]


Hasonló programot keresek csak klipek hangerejének egy szintre alakítására.



2016. aug. 26. 18:43
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Mondjuk mp3DirectCut:

[link]

File > Batch processzing > Normalize

2016. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem az mp3-ról kérdeztem, hanem klip (mp4) hangjának normalizálásáról.
2016. aug. 27. 09:23
 3/3 CspCsj ***** válasza:

A fizetős MP4Gain tud csoportos módosítást, de nem hiszem hogy ennyit szánnál rá.


AVIdemux-hoz készíthető BAT parancsfájl, amivel szintén több fájlt lehet módosítani.

Itt pl. az ötödik hozzászólásban (Reply #5) írnak konkrét parancsokat:

[link]

2016. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!