Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Update órákig keress,...

Windows Update órákig keress, de nem talál, de már mindent telepítettem hozzá, miért?

Figyelt kérdés

Olvastam régebbi hozzászólásoknál, hogy az lehet a baj hogy nincs aktiválva a windows... ezt megtettem!

Volt olyan is hogy telepíteni kell a KB3102810, x64-re megtörtént... semmi!

Már mindent frissítettem, újraindítottam meg miegymás, de már bő 12 óra eltelt és semmi, nem talál semmit, a csík megy hogy keress, de semmi, mit lehet még tenni?


2016. aug. 27. 16:27
 1/5 Richie75 válasza:
Nem írtad melyik verzió. Egyebkent állitsd disabledre a services-ben. Star, run, services- windows update- jobb klikk- properties es ott disabled. Meglatod ezerszer gyorsabb lesz a géped.
2016. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is régebben, nem is egy gépen.

Olybá tűnik, hogy a Windows 7 magától képtelen frissíteni az Update ügynököt a megfelelő verzióra magától.


Ezt hotfix -et telepítettem fel manuálisan:

[link]


Utána már megcsinálta. Persze így volt egy fél nap majdnem, de legalább megcsinálta és nem csak keresett.

2016. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13 óra kellett hozzá, de sikerült, megtalálta a frissítést! :)

Utána fel akartam tenni a win 10-et, de persze már nem elérhető, nem ingyenes...

2016. szept. 5. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is Windows7 és augusztusban már nem frissitette magát, automatikusan sem, csak keress órák hosszat. Mit lehetne tenni, sehogy sem működik.
2016. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várd ki azt az óra hosszákat! Meg lesz az csak nagyon sok idő! Én estére bekapcsolva hagytam, reggelre megtalálta jó pár óra keresgélés után :)
2016. szept. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!