Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Access violation at adress?

Access violation at adress?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. A minap feltettem a gépre az AsRock OC Tuner t, amit eddig is használtam, csak egy darabig le volt törölve, mert nem volt rá szükségem, és úgymond lomtalanítást csináltam. Semmi extrém, csak letelepítettem azokat a programokat stb, ami nem kellett már. De szeretném most kicsit feldobni a CPU órajelét, mégpedig nem BIOS al, hanem valós idejű húzással, hogy lássam is, mit bír, de nem tudom elindítani. Mikor elindítom, először egy hibaüzenet fogad:

[link]

Ebből kilépek, kijön a program, de hibás felülettel, mint itt:

[link]

A kék háttér nem kellene, de ez egy dolog, nincs írás, nincsenek adatok, nincs semmi, akkor sem ha a kis hibaüzenetet ismét bezárom.

[link]

Így kellene megjelennie, de folyton kijön a hibaüzenet, csak más kóddal. Illetve bezárni sem lehet, mert ismét ez a hibaüzenet fogad. Szóval akárhányszor akarom megnyitni, mindig ez van, futtattam rendszergazdaként stb, semmi nem segít. Bezárni egyáltalán nem lehet, csak feladatkezelővel. Ötletek? Az a lényeg, az OC egy dolog, de semmi más programmal nem tudom szabályozni a CPU ventilátorát, ezért is fontos lenne. Újratelepíteni nem szeretném, BIOS hoz nem nyúltam azután, hogy még működött a program, a letörlése előtt. Nem értem mi lehet a baj, minden tökéletesen működött, semmi azóta nem települt fel, vagy törlődött le, win nem volt áttelepítve, még csak 1 frissítést sem kapott, szóval ezt nem értem... Gondoltam arra hogy valami hátramaradt belőle letelepítéskor, és az zavarja, de már Uninstaller programok halmazát dobtam rá, és nem is látják, registry ben én magam töröltem a hátramaradt dolgokat, és így is fennáll a probléma.


2016. aug. 28. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyzet nehéz.

Rendet kell csinálni. Telepítsd le azokat a programokat, amik nem kellenek (hátha van még)

a %temp% mappa ürítése

ccleaner és/vagy windows doctor

Talán segít

Ha nem, akkor más hasonló program keresése

2016. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, azok sem működnek, mármint programok. A letelepítéseket megpróbáltam, az ég adta világon semmi reagció, mindig rendben van tartva az egész gép, és mivel HDD m van, időnként töredezettségmentesítést is kap, szóval tényleg nem tudom elképzelni mi az, ami segíthet. Bios t végigjártam, minden alaphelyzetben, úgy sem jó. Szóval nem értem... A hibát mint üzenetet értem, de javítani nem tudom :S Lehet ebből reinstall lesz, mert nem csak ezzel van gond.
2016. okt. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!