Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Otthoni csoport beállítása?

Otthoni csoport beállítása?

Figyelt kérdés
Szóval létrehoztam egy laptop (Windows 7) és egy asztali PC (Windows 10) között egy ottthoni csoportot, fájlmegosztás miatt. Épp úgy, mint régen, akkor működött, de újra kellett raknom a laptopot. Működik is, ugyanis tudok turkálni mindkét gépről a másikban. Ez szép és jó is lenne, de fájlokat nem tudok egyikről a másikra rakni. Egy nagyobb mappát szeretnék átmásolni (95GB) ám nem ment, hibaüzenettel, hogy engedélyre van szükségem. De valahogy sehogy sem megy. Változás, hogy az én gépemen ESET Smar Security 9 van, ez is volt, a laptopon nem volt vírusírtó, azon most Kaspersky Internet Security van, hátha számít ez valamit. Mit tegyek? Fontos lenne, nincs kedvem 32GB-s pendirveal átmásolni 3x méghozzá.

2016. aug. 28. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom a hfs nevű programot, így nem kell babrálni a csoportokkal.

Link: [link]

2016. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, figyelmetlen voltam, és csak az olvasás volt engedélyezve, a teljes hozzáférés nem.
2016. aug. 28. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!