Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a hatalmas FPS drop?

Mi ez a hatalmas FPS drop?

Figyelt kérdés

Global Offensive, a hiba most jelentkezett előszór (egy éve játszok semmi probléma nélkül!)


Szóval előszór is a hardverem:

Asus laptop

- Intel Core i7 4720HQ 2600 Mhz (turbo 3600 Mhz)

- 8 GB DDR3 1600 Mhz Ram

- 1 Tb HDD 7200 f/p

- NVIDIA Geforce gtx 950m 4GB DDR3 videókárya

-Windows 10 Pro


A gond pedig: belepek bármilyen szerverre, 2-3 percig 160 fps stabilan, ahogy eddig is volt, de 2-3 perc után visszaesik 9-10 fps-re és úgy akadozik a játék, minta egy pentium 1-es gépen akarnám futtatni a GTA V-öt 4db 8K-s tvn megjelenítve!

Mi lehet ez, mit tegyek?

A legfurább, hogy eddig ki**szottul tökéletesen működött...


2016. aug. 28. 15:39
 1/6 anonim válasza:
Próbáld meg töredezetség mentesíteni a gépet:)
2016. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az segíthet?

Azt elfelejtettem írni, hogy kb 1 hónapja volt windows újratelepítve(tiszta telepítés, merevlemez formázva)

2016. aug. 28. 15:50
 3/6 anonim válasza:
Nekem hűtés milyatt volt hatalmas droop föleg mikor hirtelen jelent meg elöttem valaki "cs.go"...bár nekem gépem volt...nem laptopom de probálj ki mindend a steamen frissiteni vagy bármi illesztő programok letöltése ....ujra telepíteni mindent...
2016. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom laptopoknál kell-e illesztő programokat leszedni de ha igen probáld meg....
2016. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletet ellenőrizd, valószínűleg túlmelegszik és visszaveszi az órajelet hogy ne égjen le. Egyébként akkor is érti mindenki hogy mit akarsz mondani ha kbszottul normális stílusban írsz.
2016. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
újra pasztázás + egy jó fajta laptop hűtést érdemes lenne beszerezni de vírus sem kizárt akkor gép újra telepítés.
2016. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!