Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ujratelepítésnél...

Necrox kérdése:

Windows 7 ujratelepítésnél nem jön be a bios. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ujra szerettem volna telepíteni a windowst,leformáztam a merevlemezt a telepítővel. Újraindult a gép,de nem folytatta a telepítést. Nem enged bootolni és kiír egy hibakódot (0xc000000f),nem jön be a bios,csak valami cmos setup utility. Amit én talaltam a google segítségével az annyi volt,hogy valószínűleg meghalt a vinyó,de ezt nem gondolnám mert a formázás utántól lett azonnal a probléma. Mit lehetne tenni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 29. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért csak szereznék valahonnan-valakitől egy kölcsönvinyót, csak a próba kedvéért!
2016. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Húzz ki minden SATA csatlakozót az alaplapból! Ha így indítod, mi történik?
2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy nem jók a bios beállításai. Piszkáltad? Vedd ki a telepítőt, és indítsd újra a gépet. F2 F10 Delete. De az is lehet, hogy a bios eleme kiesett, nem érintkezik lemerült. Csak nyugi
2016. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!