Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Automatikus tisztító programot...

Automatikus tisztító programot keresek a merevlemezemet ellepő 1050 db. szemét kitakarításához! Tudsz ajánlani olyan programot, amit ismersz, mert már használtad?

Figyelt kérdés
De ne a C Cleenert, mert azt kézzel kell használni, és nem értek hozzá, tehát nem merem. Iszonyú sok reklám jelenik meg a gépemen, gyakorlatilag 5 percenként előrenyomakszik, mert letöltöttem egy automata tisztító programot, a PC Speed-et, amit nem is lehet használni, mert az ígérettel szemben nem is ingyenes, tehát nem végez el semmit. Kérlek, ajánlj olyan programot, amit ismersz, A letöltés végén derült csak ki, hogy nem is ingyenesek a PC Spead és Clean my PC programok, azt már nem telepítettem fel, a PC Spead-et leszedtem, de mégis nyomulnak a reklámok!

2016. aug. 30. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Ez egy vírus.

Próbálkozhatsz a Malwarebytes programmal. Ez általában meg szokta oldani. Vagy a Spyhunter is segíthet.

Azért azt jelezem, hogy a rendszer csak úgy magától nem szokott kiírni ilyet. Ami kiírja az vagy maga is egy tisztító program, vagy az maga vírus. Automatikusan nem hinném hogy menne bármelyik is.

Egy ilyen ellenőrzés, pl A Spyhunter esetében akár több óráig is eltarthat.

[link]

2016. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre válaszolva: Van egy Windowsba épített lemezkarbantartó nevű program ami a start menüből való kereséssel megtalálható.

Más működő program sem dolgozik automatikusabban mint a ccleaner, csak pipálgatni kell, elméletileg nem töröl olyat amit nem szabad.

Több a kamu tisztitó program mint a használható, itt van pár működő alternatíva [link]

2016. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!