Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut el 60 FPS-en a...

Miért nem fut el 60 FPS-en a 2013-as Tomb Raider?

Figyelt kérdés

Még csak nem is a szabadban vagyok, hanem egy barlangban. Ez csak azért szomorú, mert most frissítettem a gépemet és bőven meg is ugorja az ajánlott konfigot.


CPU: i5-4460

VGA: GTX 970

8 GB RAM

valamint SSD-re van telepítve


Ezek után a Rise of the Tomb Raider ki se merem próbálni. Mi lehet a gond?



2016. aug. 30. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért leírhatnád a felbontást, és azt is, hogy konkrétan hogy fut. Pl 1440p n ha mindent bekapcsolsz(tressfx is) akkor a benchmarkok szerint 51-61es átlagra lehet számítani(attól függ milyen 970 ed van), 1080p n meg megy mint a rakéta, 160+ fps.

Ha 1080p n játszol szoftveres gond lesz.

2016. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ. Attól is melyik verzió van leszedve. Nekem a Black Boxos jobban ment mind a Skidrowos kb +40 fps em volt 2X nagyobb beállitáson.
2016. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Steam-es verzióm van, a TressFX-et be se merem kapcsolni mert akkor 30-al megy. Egyébként 1080p-ben megy, szóval egy vicc az egész.
2016. szept. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!