Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti WoW fizetés golddal?

Eredeti WoW fizetés golddal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam róla és videót is láttam, hogy eredeti WoW-ot lehet golddal fizetni. (Wow token). Ez tényleg lehetséges? És ha igen akkor egyszer minimum kell fizetni normális pénnzel a max 10 gold/karakter miatt?

2016. aug. 30. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Aranykorlátozás a próbaverzióban van, a teljes játékot valódi pénzzel kell megvenni, de jár hozzá egy hónap játékidő.
2016. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a legionhoz is jár? Nem csak a battlechesthez? Nekem mindenképp a legion kéne.
2016. aug. 31. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem.
2016. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi. És például ha 576-ban megveszem plusz még 2 hónapos game cardot akkor csak simán feltelepítem a dvdről meg aktviálom a game cardot és játszhatok is? Illetve a sima legionhoz (nem collector's editionhoz) jár a lvl 100 boost ha az 576-ban veszem meg? (És legionben tudok boostolni vagy csak WoD-on?) Bocsi a sok kérdésért, előre is köszi :D
2016. aug. 31. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell venned a battle chestet meg a legiont. Ahhoz meg hogy eljuss arra a szintre hogy a wow token árát ki tudd farmolni, több hónapot fizetned kell, mert az sem úgy megy hogy hoppá. Én a WoD kieget majdnem végig nyomattam megjelenéstől, és egyszer nem fizettem goldal játékidőt, mert mindig elment. Ha más nem a garrison fejlesztésére. amivel szintén gold farmolható
2016. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!