Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi alapján választ ellenfelet...

Mi alapján választ ellenfelet és csapat társakat a LOL?

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlen úgy játszani a lolban a normál játékokat, hogy silver 3 as vagyok és az ellenfeleim között meg a csapat társaim között sincs más silveres csak goldos meg platos meg néha-néha diamond 5-től 3-ig, ez miért van, miért kapok normálban is ilyen erőseket? Valaki emlitette, hogy az MMR ugyanolyan, de megnéztem az enemy teamben a diamondos MMR-jét és 2300 volt mig az enyém 1390 :D Akkor ez egyáltalán nem egyenlő., köszi előre, ha valaki ere tudja a választ

2016. aug. 31. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem működik. A lol nagyon büszke rá, de rosszabb, mint egy véletlen generátor. Nekem is ez van, hogy unrankedként kapom a silver csapattársakat és 5-10 perc várakozás után challenger és dia ellen harcolok. Ez nem működik. Sokkal jobb volna, ha belépési sorrendbe adná az ellenfeleket.
2016. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam amúgy ilyenkor sem feedelni, egész jol teljesítek, de azért ha silveresek ellen játszanák élvezhetőbb lenne..
2016. aug. 31. 10:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha egy diás zsinórban veszit két-három meccset akkor már silveresekhez dobja be, pedig annyira azért nem rossz, csak épp balszerencséje volt.
2016. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És akkor ez forditva is igaz? :D
2016. aug. 31. 11:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Silveres nyer zsinórba és akkor már platosokhoz meg gold 2-3 asokhoz dobja? :D
2016. aug. 31. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező először is..nem "jàtszanàk" hanem "jàtszanék".Amúgy meg örülnöd kéne ,hogy ilyen szintűekkel gyakran jàtszhatsz.Ìgy tanulsz,ìgy javul a jàtékod.
2016. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem attól fog tanulni, hogyha dia - platos ellenfeleket fog ki. Ilyen esetben csak ennyi lesz, hogy ledarálják a skill különbség miatt. Tanulni akkor tud, ha egy Dia - Platos maga mellé fogadja és tanítja, nem attól, hogyha ledarálják.
2016. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő azt ìrta ,hogy helyt àll ebben a mezőnyben.Nem?Vagy legalàbbis erre célzott.Arról nem esett szó ,hogy ledaráljàk.
2016. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy-egy platost dob be időnként, de javarészt Silver körüliekkel játszom (én is az vagyok), szóval azért ne dramatizáljátok túl, nekem rendben van. Kérdező, szerintem magas az mmr-ed (nem minden oldal megbízható, sőt úgy rémlik, hogy igazából nem is lehet tudni a pontos értéket, mert titkos).
2016. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha egy-egy nyelvtani hibát ejtek, néha játszok ranked meccset olyankor, ha loseolok akkor -12 lp-t kapok, ha pedig nyerek akkor 26-ot, szóval a lol húz följebb, de én azt hittem, hogy normálon is max egy divizióval nagyobbat kaphatok nem 2-vel, meg hárommal szó sincs róla, hogy ledarálnak :D Inkább néha elcsodálkozok, hogy a gold 1-2 es csapat társaim, akik tapasztalatlan játék stílust mutatnak :D
2016. szept. 2. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!