Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll meg a windows 7...

Kis Gyula Szabó kérdése:

Miért áll meg a windows 7 proressional telepítése hibával?

Figyelt kérdés

Usb-ről elindul a telepítés, nagyon tapintatosan nem kér semmilyen kódot, ámde megáll a telepítési hely kiválasztásánál, mondván szabálytalan helyre akarom felrakni...olyat is mond néhol. hogy telepítés előtt formázni kell a megjelölt helyet...az elfogadott formázási utasításra meg kiírja, hogy nem formázható... innentől konyec az én tudományomnak... mit lehetne tenni? Kérlek, segítsetek! kgst

(kis gyula szabó tanonc)



2016. aug. 31. 19:05
1 2 3
 1/24 P.O.C. ***** válasza:
A merevlemez milyen állapotban van?
2016. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

vadi új hp laptop: 250 G4 Intel® Core™ i5-6200U 2.30GHz, 4GB, 128GB SSD, DVD-RW, Intel® HD Graphics, Free DOS...

Haza lehet vágni dos parancsokkal kb egy nap alatt?

Azóta win8-cal próbálkoztam szintén usb-ről, de rögtön az elején kódot kér, ezért nem jutottam el vele a kritikus pontig, ha lenne működő kódom, tovább léphetnék...

kgst

2016. szept. 1. 01:43
 3/24 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hozzáértés nélkül FreeDOS -al bármilyen kárt is lehetne csinálni.

Egyébként rengeteg új számítógép (főleg laptop) nem működik Windows 7 -el. Ezt nem a gép baja, hanem egészen egyszerűen nem is optimalizálták rá, nem kompatibilis vele.

Windows 8 kód millió van a neten, amivel fel tudod telepíteni, persze aktiválni már nem tudod majd vele.

Ajánlom a Windows 10 -et. Egyrészt, mert jobb mint a 8.x, másrészt telepítéskor nem kér kódot.

2016. szept. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm "P.O.C." a gyors reakciót!

Win10-re én is gondoltam, de előtte ki akartam próbálni a hetest, mert azt ismerem jobban és már régóta használom. A 8-asnak a millió kódjával a neten az a problémám, hogy azok, amiket kiválasztottam közülük, mind rosszak voltak. Be kell vallom, hogy kicsit elvette a bizodalmamat a rengeteg sikertelen próbálkozás. Ha valaki rendelkezik használható kóddal, vagy ideírná konkrétan melyik oldalról lenne érdemes választanom, az nagy segítség lenne. Köszönettel, kgst

2016. szept. 1. 12:58
 5/24 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, amiért megint jelentkezem, de ezeket a tapintatosan beiktatott hirdetéseket méltatnom illik...

itt van például HÁROMSZOR leírva (amikből kettő közvetlenül egymás után van), hogy mennyiért vehetem meg könnyedén az általam sikertelenül telepített változatot... kgst

2016. szept. 1. 13:24
 6/24 P.O.C. ***** válasza:

Hirdetésekre az Adblock plug-in a gyógyszer.

A kódhoz meg tudni kéne milyen 8.1, mert nem egyféle van.

De mint mondom, inkább 10 -et használj. Már csak azért is, ha mondod, hogy megszoktad a 7-est a 10 -es sokkal jobban hasonlít rá, már csak a start menü miatt is. Kis túlzással állíthatjuk hogy a 10 a 7 és a 8.x összegyúrt változata.

2016. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom w10-et, de kulcs nélkül ez se lesz könnyű... most ott tartok, hogy van iso fájlom, amit "rufus" bootolható usb képző proram nem támogat... megint konyec... kgst
2016. szept. 1. 19:50
 8/24 A kérdező kommentje:
nem oké a w10-hez való iso fájl se, mert 3gb felett kellene lennie a méretének, ezé meg csak nyúlfarknyi... kgst
2016. szept. 1. 20:08
 9/24 A kérdező kommentje:
bocs, teljesen szétestem, elfelejtettem a w8 típusát megadni... sima 8, nincsen .1 vagy ilyesmi, lehetne hozzá kódot szerezni valahonnan?... utána már a 10 is könnyebben mehetne... köszönettel, kgst
2016. szept. 1. 20:24
 10/24 A kérdező kommentje:
10-est próbáktam felrakni usb-ről, ugyanott állított meg, vagyis a telepítési hely kijelölésénél: "Windows cannot be installed to this disk.The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems Windows can only be installed to GPT disks"... nem installálható a kijelölt lemezre, mert MBR. EFI rendszerű Windows meg kizárólag GPT lemezekre installálható... Megfejtenétek nekem, hogy mi a probléma és a teendő?... kgst
2016. szept. 3. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!