Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1 hete telepítettem újra a...

1 hete telepítettem újra a Windows 7-es gépet, de valamiért nem hajlandó megtalálni a frissítéseket, és a RAM-ot 99%-on pörgeti. Miért lehet ez? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 09:47
 1/3 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Illetve offline Windows és Office update script: [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Vírus nincs a gépen.

Az újraregisztrálás sajnos nem segített, a frissítéseket pedig nem szeretném teljesen letiltani.

2016. szept. 1. 23:30
 3/3 Qittyke válasza:
Szia! Nekem hónapokig nem sikerült frissítéseket találnom a windows update-tel,így manuálisan töltöttem le a frissítéseket a microsoft.com-ról, de az utóbbi négy közül az egyik hozta helyre, és azóta működik az update. (KB3161102, KB3172605, KB3006137, KB2592687) Ha feltelepítetted őket, ne felejtsd el újra indítani a gépet. Remélem tudtam segíteni.
2016. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!