Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HP 15-R042sh videókártya...

Bwung12 kérdése:

HP 15-R042sh videókártya gondok, tudnátok segítni?

Figyelt kérdés
A laptopban van Általános Microsoft-videokártya, és dedikált NVIDIA GeForce 820M kártya. A driverek napra készen frissek, de mégis gondom támadt, hogy egyes programok (League of Legends, AutoCAD, stb) 6 fps fölé nem megy. Próbáltam külön leválasztva indítani a programokat, nem sikerült. Volt szervízben ezzel a problémával, ahol miután megcsinálták, a papírra "Driverezést" írtak. Elérni sajnos nem tudom őket, hogy mit csináltak vele, így remélem tudtok segíteni nekem, nincs türelmem megint szervízbe küldeni egy ilyen gonddal. A lényeges kérdés, mit csináljak, hogy a két kártya ne "akadjon" össze. Előre is köszi.

2016. szept. 1. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!