Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WoW szerveres kérdés (lent)?

WoW szerveres kérdés (lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vettem egy Battlechest csomagot, be is altiváltam meg minden, de lenne egy kérdésem. Az normális hogy a kliens verzió a Legionos 7.0.3, és hogy 100+-os karakterek is vannak a játékban. Mert ugye én WoD-on játszok. Tehát együtt vannak a WoD-osok meg a Legionosok? Előre is köszi:)

2016. szept. 1. 18:25
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Teljesen normális. Nincs külön szerver "csak 100-ig" karaktereknek. Nincs külön klines sem. A kliens ugyanaz, akár Startered van (ingyen, level 20-ig, soksok korlátozással), Battlechested (jelenleg WoD végéig) vagy Legion-öd. Ugyanis ha a haverod leül játszani, és neki Legion van, akkor kezdjen sokgigiás patchet letölteni? Ez mindig is így volt. Klines csak egy van, szerverek ugyanazok, csakhát level 100-on hamar beleunsz, mert semmit sem tudsz csinálni, mert nincs rá csapat.
2016. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ:)
2016. szept. 1. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogyha kijön egy új kiegészítő akkor az az előtti ugye bekerül a battlechestbe. Ilyenkor nekem venni kell egy új battlechestet vagy megkapom ingyen mert már ugye van egy battlechest csomagom?
2016. szept. 1. 19:33
 4/5 anonim válasza:
Battlechest az összes régi kiegészítőt és az alapjátékot tartalmazza. Csak az új kieget kell megvenni
2016. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Szerintem mindig vedd meg az aktuális kieget. Nincs értelme lvl100-on tobzódni, ha 110 a max szint.
2016. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!