Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel a procival, és rammal...

Ezzel a procival, és rammal tudnék játszani ocolus rift-es játékokat?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Pentium ULV, 1.80 GHz

Ram: 3981 MB

Ha szükséges felhoznék néhány példát, mit szeretnék kipróbálni: Lurking, Minecraft és elvileg a Superhot-ot is lehet vele játszani, ezekkel menne?

Előre köszönöm a válaszokat! :)



2016. szept. 1. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen kis játékokat talán nagyon gyengén valami 5 fps-el nem is tudom..
2016. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert olvastam hogy pl 8 gb ram kell hozzá, de én már sokszor játszottam lagg nélkül 4 gb rammal ilyen játékot.. Tehát arra lennék még kíváncsi hogy ez is menne? Illetve az "intel i5-4590 ekvivalens" az hány GHz lehet? Én sajnos csak abból értek :'D (Ennyit ír az igénynél)
2016. szept. 1. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ja, csak nem 2xfhd 80fps-en.


Úgy rossz a konfigod rifthez ahogy van, valószínűleg mindent cserélni kéne benne, hogy működjön aminek az összköltsége meghaladná a 200e forintot, plusz ugye a rift-et is aranyárban mérik.


Ha van bőven pénzed és tudsz venni vr sisakot meg gépet alá akkor inkább htc vive-ot vegyél. Sokkal jobb hogy nem egy Xbox kontrollerel kell irányítani, hanem ilyen wii szerű cuccal amit össze vissza mozgatsz

2016. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez most vicc ugye?


van pénzed riftre, de egy ősrégi géppel akarsz rajta játszani. én amúgy a htc vive-ot jobban ajánlom, ott nem kontrollerrel kell irányítani a játékot.


a vive minimum gépigénye: gtx 1060/rx480, i5 4590/fx8350, 4gb ram.

még a ram csakcsak meglenne, de annak a pentiumnak kb 30ghz-n kéne pörögnie, hogy beérje az i5-öt.


szóval sajnos nem fog menni :\

2016. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor én ezt nem értem, a GTA V is megy ezen a gépen, nem a legjobb grafikán, de lagg nélkül megy.. Pedig a minimumtól is egy kicsit rosszabb az enyém.. Nah mind1, köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. szept. 2. 19:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az segít valamit hogy a videókártyám viszont nagyon jó?
2016. szept. 2. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Gt 730?
2016. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!