Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 es hiányzik az...

A windows 10 es hiányzik az áruház és majdnem minden alap program, hogy tegyem fel őket?

Figyelt kérdés
Rátettem a gépemre egy windows 10-est, de semmi nincs rajta, még fényképnézegető sem, hogy tudom ezeket visszatenni ?

2016. szept. 1. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan van az a telepítő amiben nincsenek ezek benne?
2016. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
torrent.
2016. szept. 1. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Windows csempés appok helyreállítása. Írd be rendszergazdai powershell-be (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé, majd írd be a mezőbe:

powershell

és kattints az ok gombra) majd másold be ezt a parancsot:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

és enter. Üdv.

2016. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, a ez a parancs sor errorral zárult, nem tudom miért, 2x is lefutattam.

[link]

2016. szept. 6. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor próbáld meg előtte ezeket, rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

Másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg, ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni, Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Ha ezek után sincs áruház akkor futtasd megint rendszergazdai powershell-ben:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

2016. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami, lemaradt az előzőből. Ha nem oldódott meg azok után sem az áruház, hogy az előző parancsokat beírtad, akkor írd be ezt:

Get-AppxPackage -AllUsers | Remove-AppxPackage

Ez a parancs leszed minden ms app-ot, az áruházzal együtt. De nyugalom, most írd be ezt:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

Így vissza kell állnia mindennek alaphelyzetbe.

2016. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!