Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pc játékok terén mikor térnek...

Pc játékok terén mikor térnek át teljesen a directx 12-re?

Figyelt kérdés
Használtan akarok venni valamilyen kártyát. HD 6970-et múltkor nagyon olcsón láttam. Arra gondoltam, hogy veszek egy olcsó kártyát, 3 évet valószínűleg kibír, és majd megint veszek valamit olcsón. Csak a 6000-es széria nem támogatja a dx12-t. Mikorra térnek át teljesen a dx12-re?
2016. szept. 2. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A directx 11 is itt van már 6 éve mégis csak a játékok töredéke mondható teljesen dx11-esnek. Hogy alakul a dx12 nem tudni, de valószínűleg nem fognak 1-2 éven belül hemzsegni a dx12 only játékok....szerintem.
2016. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan gyorsan dobálják ki ezeket is már, hogy egyiknél sem ragadnak le. Felesleges előre tervezgetni.

Személy szerint pedig remélem, hogy a közeljövőben lenyomja a directx-et a vulkan.

2016. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!