Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell beállítani az Acer...

Hogy kell beállítani az Acer laptopon a bluetooth-t?

Figyelt kérdés
Acer Extensa 5620asom van, van benne bluetooth, csak nem tudom, hogy hogy kell használni. Le kell vmi progit tölteni? Vagy kell hozzá bluetooth kulcs is?
2008. okt. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen az oldalon

[link]

kiválasztod az operációs rendszernek megfelelő bluetooth drivert,telepíted és működni fog.

Sok sikert!

2008. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem tudom, hogy hogy kell elindítani a program letöltését. Kiválasztottam a programot, de nincs semmilyen ok, vagy forward. Hogy kell letölteni?
2008. okt. 2. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

kiválasztod xp-nél,vagy vistánál a bluetooth drivert,és pár másodperc múlva egy felugró kis ablakban(mozillánál)felajánlja zip formában a mentést vagy a megnyitást.

2008. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vistám van, és Explorer-em... Explorernél nem működik? Köszönöm, hogy válaszoltál.
2008. okt. 6. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!